1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Blagica5
Последна активност:
21 ноември 2014 во 23:19
Зачленет на:
14 септември 2014
Мислења:
8
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
3 октомври 1992 (Возраст: 26)

Сподели:

Blagica5

Нов член, Женски, 26

Blagica5 последен пат беше виден/а како:
21 ноември 2014