1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Batman
Последна активност:
25 август 2013 во 02:30
Зачленет на:
21 февруари 2012
Мислења:
7
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
3

Ги следи 3

Пол:
Машки
Роденден:
20 февруари 1989 (Возраст: 30)

Сподели:

Batman

Нов член, Машки, 30

Batman последен пат беше виден/а како:
25 август 2013