1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
badloverboy
Последна активност:
22 август 2013 во 22:00
Зачленет на:
19 август 2013
Мислења:
13
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Пол:
Машки
Роденден:
30 септември 1990 (Возраст: 28)
Локација:
театар

Сподели:

badloverboy

Нов член, Машки, 28, од театар

Слушај повеке зборувај помалку!!! 19 август 2013

badloverboy последен пат беше виден/а како:
22 август 2013