1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Badi12
Последна активност:
25 декември 2015 во 14:40
Зачленет на:
14 декември 2015
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
13 февруари 1957 (Возраст: 62)

Сподели:

Badi12

Нов член, Машки, 62

Badi12 последен пат беше виден/а како:
25 декември 2015