1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Artur
Последна активност:
10 јули 2019 во 00:10
Зачленет на:
23 април 2019
Мислења:
2
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
16 август 1996 (Возраст: 23)

Сподели:

Artur

Нов член, Машки, 23

Artur последен пат беше виден/а како:
10 јули 2019