1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Arhangel Uril
Последна активност:
18 ноември 2014 во 19:01
Зачленет на:
10 декември 2013
Мислења:
18
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
3

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
2 март 1992 (Возраст: 27)
Локација:
Skopje
Професија:
Elektronicar, Masinski I.

Сподели:

Arhangel Uril

Нов член, Машки, 27, од Skopje

Arhangel Uril последен пат беше виден/а како:
18 ноември 2014