1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
apple-girl
Последна активност:
11 декември 2012 во 23:38
Зачленет на:
6 декември 2012
Мислења:
46
Допаѓања:
73
Поени од трофеи:
18

Ги следи 4

Следачи 3

Пол:
Женски
Локација:
Битола
Професија:
Студент

Сподели:

apple-girl

Полноправен Член, Женски, од Битола

Подосадно во животот ми нема бидено ... 7 декември 2012

apple-girl последен пат беше виден/а како:
11 декември 2012