1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
amitkov
Последна активност:
29 јануари 2018 во 01:13
Зачленет на:
28 јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
310

Следачи 1

Роденден:
26 јануари 1989 (Возраст: 30)

Сподели:

amitkov

Истакнат Член, 30

amitkov последен пат беше виден/а како:
29 јануари 2018