1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Amanadiel
Последна активност:
23 јуни 2019 во 08:40
Зачленет на:
23 ноември 2017
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
100
Пол:
Машки
Роденден:
2 јуни 1996 (Возраст: 23)

Сподели:

Amanadiel

Истакнат Член, Машки, 23

Amanadiel последен пат беше виден/а како:
23 јуни 2019