1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
alleksandra
Последна активност:
21 февруари 2012 во 11:19
Зачленет на:
20 февруари 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
октомври 14

Сподели:

alleksandra

Нов член, Женски

alleksandra последен пат беше виден/а како:
21 февруари 2012