1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Aleksandra
Последна активност:
13 февруари 2012 во 16:02
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
7 декември 1992 (Возраст: 27)
Локација:
Skopje

Сподели:

Aleksandra

Нов член, Женски, 27, од Skopje

Aleksandra последен пат беше виден/а како:
13 февруари 2012