1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
AleksandarMKD
Последна активност:
27 јануари 2018 во 12:49
Зачленет на:
16 декември 2017
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
19 август 2000 (Возраст: 18)

Сподели:

AleksandarMKD

Нов член, Машки, 18

AleksandarMKD последен пат беше виден/а како:
27 јануари 2018