1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Alek12321
Последна активност:
14 март 2016 во 19:54
Зачленет на:
18 јули 2015
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
6 јуни 1999 (Возраст: 20)

Сподели:

Alek12321

Нов член, Машки, 20

Alek12321 последен пат беше виден/а како:
14 март 2016