1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Adele
Последна активност:
27 септември 2012 во 22:03
Зачленет на:
27 март 2012
Мислења:
5
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
1

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
септември 28
Локација:
Дома

Сподели:

Adele

Нов член, Женски, од Дома

You and me together, nothing is better! 27 март 2012

Adele последен пат беше виден/а како:
27 септември 2012