1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
трајче ѓорѓев
Последна активност:
14 мај 2015 во 05:46
Зачленет на:
24 април 2015
Мислења:
10
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
11 април 1999 (Возраст: 20)

Сподели:

трајче ѓорѓев

Нов член, Машки, 20

трајче ѓорѓев последен пат беше виден/а како:
14 мај 2015