1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои го/ја следат наташа

 1. Boyka

  Истакнат Член, Машки, од Skopje
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
  Поени од трофеи:
  93
 2. cakar_ulav

  Староседелец, Машки, од некаде во длабочините на темнината
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. Legioner

  Истакнат Член, Машки, од Ohrid
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  Поени од трофеи:
  423
 4. Marchisio

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  902
  Поени од трофеи:
  1,093
 5. Metalec

  Полноправен Член, Машки, 29
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  33
  Поени од трофеи:
  18
 6. pilot

  Истакнат Член, Машки
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  308
 7. ZmajChe

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  Поени од трофеи:
  93