Скорешна содржина од Продиџи

 1. Продиџи

  Лесни но ефикасни вежби за затегнување на стомакот?

  Немора да трчаш.. Скокај на јаже. Sent from my ST21i using Tapatalk
 2. Продиџи

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  СДК многу е досадно.. Ае некој да ми пише ПП :-P Sent from my ST21i using Tapatalk
 3. Продиџи

  Топ 10 гитаристи на сите времиња

  Мене топ 2 ми се Darrell Dimebag и Zakk Wylde
 4. Продиџи

  Serie A & Coppa Italia, 2015/16

  Тоа дали местат или не само тие си знаат, никој др не знае па ни ти а ни јас ;)
 5. Продиџи

  Serie A & Coppa Italia, 2015/16

  Јуве фаворит ами какооо... Само си жалам за Пирло :place
 6. Продиџи

  Моментално слушам...

 7. Продиџи

  Другарство помеѓу машко и женско? Постои ли?

  Абе обични пријателства да... Али најдобри пријателства, од мое лично искуство НЕ (иако иам пример што го гледам секојден али сепак за мене Не.
 8. Продиџи

  Добредојде на нови членови

  Добро ве најдов, поздрав до админ/модератор crew и остали членови..
 9. Продиџи

  Од какви мажи/жени бегате?

  Бегам од личности (без разлика на пол) што се преценуваат, не знаат што сакаат (ти вели сакам тоа, а прави сосема трето) и екстремни лажачи од типот (се што си преживеал ти јас многу полошо сум го поминал и еве... јак сум, а нема врска али ако ;) ) И то.
 10. Продиџи

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Пред некоја година имав акаунт овде али на тој акаунт заборавив и како бев потпишан.. И сега пак се зачленив..
 11. Продиџи

  Visualize the trip you want and then let go ^_^

  Visualize the trip you want and then let go ^_^
 12. Продиџи

  Како се чувствувате денес?

  Се чуствувам добро, а кога ќе дојдат лошите чуства на терен тогаш си пушташ омилено музиче кое те тера та размислуваш позитивно и си размислуваш за подобро утре.. Така да.. секогаш може подобро!!
 13. Продиџи

  Моментално читам...

  Ракописот од Акра- Пауло Коелјо Се работи за еден вид филозофска книга, подучување како да се справуваме со секодневните (да кажеме) проблеми и еден вид начини за подобрување на животот... Интерсна книга али бара многу концентрација и тишина во спротивно џабе читаш ништо нема да разбереш :/
 14. Продиџи

  Омилен писател

  Ронда Бирн и Пауло Коелјо