Членови кои го/ја следат Препознатлива

 1. Legioner

  Истакнат Член од Ohrid
  • Мислења
   999
  • Реакции
   606
  • Поени
   423
 2. Marchisio

  Староседелец
  • Мислења
   551
  • Реакции
   902
  • Поени
   1,093
 3. Rosana

  Староседелец
  • Мислења
   267
  • Реакции
   499
  • Поени
   1,063