1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ИванСкМкд
Последна активност:
10 јануари 2019 во 11:59
Зачленет на:
9 јануари 2019
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
26 декември 1979 (Возраст: 39)

Сподели:

ИванСкМкд

Нов член, Машки, 39

ИванСкМкд последен пат беше виден/а како:
10 јануари 2019