1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Дијана
Последна активност:
9 јуни 2013 во 14:51
Зачленет на:
26 септември 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
3

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
август 19

Сподели:

Дијана

Нов член, Женски

What doesn't kill you makes you stronger. 26 септември 2012

Дијана последен пат беше виден/а како:
9 јуни 2013