1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Дејмон
Последна активност:
7 октомври 2019 во 12:21
Зачленет на:
16 февруари 2012
Мислења:
455
Допаѓања:
650
Поени од трофеи:
1,093
Пол:
Машки
Роденден:
април 24
Локација:
Unknown

Сподели:

Дејмон

Староседелец, Машки, од Unknown

pure awesomeness 16 февруари 2012

Дејмон последен пат беше виден/а како:
7 октомври 2019