1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Би Џеј
Последна активност:
13 јули 2014 во 20:21
Зачленет на:
20 февруари 2012
Мислења:
13
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
303

Ги следи 1

Пол:
Машки
Роденден:
8 јули 1987 (Возраст: 32)
Локација:
Скопје

Сподели:

Би Џеј

Истакнат Член, Машки, 32, од Скопје

Би Џеј последен пат беше виден/а како:
13 јули 2014