1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Аминта
Последна активност:
4 јануари 2018 во 20:07
Зачленет на:
17 декември 2017
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
30 јули 1961 (Возраст: 58)

Сподели:

Аминта

Нов член, Машки, 58

Аминта последен пат беше виден/а како:
4 јануари 2018