1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хумор

Вицови, зафрканции, смешни слики и текстови...

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Sticky Threads
 2. Normal Threads
 3. Дејви
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,628
 4. Marcello
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,158
 5. Makedonec
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,764
 6. diva orhideja
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,095
 7. Altaïr
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  7,020
 8. FallenAngel
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  5,278
 9. *Маја
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  779
 10. Y1K991
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  5,184
 11. Y1K991
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  4,415
 12. Y1K991
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  30,144
 13. JaMi
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  25,819
 14. existence
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  12,603
 15. ComputerService
  Одговори:
  70
  Прегледи:
  7,277
 16. ComputerService
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  396

Опции за прикажување на темите

Вчитување...