1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 2. Подфорумот „Политика и политички настани“ се отвора со цел да се информираме и дискутираме за политичките збиднувања во Македонија и светот.

  Освен стандардните форумски правила, се молат членовите да:
  - Се држат настрана од својата пристрасност и да дискутираат во рамките на зададената тема, односно да ја држат дискусијата на соодветно ниво. Секое скршнување од истата ќе биде избришено и казнувано по потреба.
  - Не навлегуваат во конфликти околу политичките партии на кои (не) им се наклонети.
  - Секој обид за партиски активизам ќе биде санкциониран, а корисникот баниран.

  Пристап до овој подфорум имаат членови со над 300 мислења по останатите теми, односно членови чија цел не е ширење политичка пропаганда и нетрпеливост.

  Тимот на ЦрноБело форум се оградува од поддржување на било која политичка партија.

Политика и политички настани

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Mnogo Bitno
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  411
 2. Kisserboy
  Одговори:
  81
  Прегледи:
  13,473
 3. Mnogo Bitno
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,308
 4. Altaïr
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  895
 5. Altaïr
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  418
 6. Altaïr
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  9,976
 7. misterija
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  4,264
 8. misterija
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,406
 9. misterija
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,258
 10. Mnogo Bitno
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,095
 11. Altaïr
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  7,054
 12. Makedonec
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  3,114
 13. Makedonec
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  3,483
 14. diva orhideja
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,397

Опции за прикажување на темите

Вчитување...