X Factor Adria (втора сезона)

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Јелена Карлеуша ако стигна да оценува пеење тогаш нека се убијат сите.

Џибони не знам кој е ама изгледа е некој многу "познат".
За Карлеуша ти држи место муабетот...
А Џибони ако не го знаеш ти, не значи дека човекот не е познат и дека нема квалитетна музика...;)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
За Карлеуша ти држи место муабетот...
А Џибони ако не го знаеш ти, не значи дека човекот не е познат и дека нема квалитетна музика...;)
Не го знаев да, не требаше да пишувам дека не е познат признавам. Барав пред некој ден негови песни и добар е за разлика од другите. А и јас мислев дека е млад, не знам зашто. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Емина лани беше, што бара пак. Сите знаеме дека врска нема од пеење и дека е грда, ако им е за гледаност нека ги ставеле сите дрољи во жири и чао. Ебате шоуто ретардирано каде Емина оценува пеење, а во конкуренција за жири е и Карлеуша. Мрш таму, ќе си гледам ѕвезде гранда.
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Да бидеме реални, Емина е доста згодна и атрактивна. Мене ме изнервира лани пошо не беше добар ментор и направи скандал кога излезе нејзиниот натпреварувач, мислам се викаше Харис тоа малото. Кога гледаш дека не ја бива- не ја бива. Утеха ми е единствено што Антонија и Иван ќе бидат водители, пар кој мислам дека вреди за почит.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Да бидеме реални, Емина е доста згодна и атрактивна. Мене ме изнервира лани пошо не беше добар ментор и направи скандал кога излезе нејзиниот натпреварувач, мислам се викаше Харис тоа малото. Кога гледаш дека не ја бива- не ја бива. Утеха ми е единствено што Антонија и Иван ќе бидат водители, пар кој мислам дека вреди за почит.
Да бидеме реални, Емина е грда ко полов орган.
Кој Иван иначе?
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Претпоставував за кој станува збор ама да си прашав. Значи сега шоуто може да се нарече дебилно, бидејќи половина од жирито, и двајцата водители се комплетни дебили и ретардоси.