1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Victoria's Secret

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од LadyInPink, 29 февруари 2012.

 1. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,217
  Допаѓања:
  8,989
  [​IMG]
   
 2. Nevazna

  Nevazna Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 април 2014
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Zenstveni,elegantni,prekrasni vo sekoja smisla na zborot! Ambrosio i Lima omileni :)
   
 3. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  Ангелите се преубави сите до една освен Карли Клос,Лили Олдриџ во лицето.Криво ми е за Миранда Кер,Барбара Палвин,Ерин Хедертон;Кара Делевињ и Фрида Густавсон.И облеката и козметиката им е преубава.

  Леле што прочитав!Дауцен Крус и Карли клос веќе не се ангели!Колку ми е криво!
   
  Последна промена од модератор: 21 февруари 2015
 4. bliznaci

  bliznaci Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Не купувам брендирана облека.Скапи се и не давам толку пари за нивните производи,а истите се во другите градови поевтини.А и не им се нешто посебни.
  За споредба:во Гостивар можам две парчиња облека по цена за еден во овие брендови.
   

Сподели: