The X Factor UK

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Што му фале на братот бе? Поженски глас изваде од пола женските што се појавија. Јесте да направи грешки, ама ќе ги исправи. :zelen
А што ќе кажиш за типот? Нели е права ѕверка?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
леееее, ама досадна епизода вечерашнава -.-
али ако морам да одвојам некој настап
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Ееее бе, еднаш мојот фаворит да постигнеше нешто, ко клетва сум им на натпреварувачите, таман ќе речам Е ова е мојот фаворит и готово, им го уништувам целиот живот на луѓето и си идат дома. Штета, баш штета, голем потенцијал имаше човеко и еден од најдобрите сезонава.

The really annoying thing is his actual perfermance was sick i would defo see him in concert coz he was one of the best ones there that night
Штета што никогаш нема да го видиме настапот на тв :place Whyyyy Simon, why are you doing this to me???
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
@The Tramp овој твојот женствениот отиде у judges houses, замисли! :eek Најозбилно не гледам што толку гледате во дечкото, лигав е, има женски глас, да не бидам злобен, најпросто кажано ме иритира! И од него ќе бидела некоја ѕвезда, абе ајде ти се молам... Go home Simon Lynch..

Него мнооооогу ми е жал за дечково :( Пее подобро од сите петмина заедно што влегоа во judges houses (освен Бен, Бен е најдобриот вокал од оваа група според мене). Bad choices, Гримша, bad choices...

Искрено, превише ја изфорсираа. Мило ми е за групата на Рита, најдобрите ги избра.
Дури чудно ми е како можеше сите шест девојки шо ми се свиѓаа, сите да поминат понатаму. Кои три да ги избере Рита, нема промашај.
Шерил да ги носи Алиен во лајв шоуз, Сајмон да го земе Зен...
Гримша и онака ги исфрли сите што вредеа од неговата група, очекувам барем Бен Кларк да го земе у лајв шоуз, барем тоа и го должи на публиката.
 

khz777

Староседелец
20 септември 2014
105
69
1,028
30
Argentina, Buenos Aires
@The Tramp овој твојот женствениот отиде у judges houses, замисли! :eek Најозбилно не гледам што толку гледате во дечкото, лигав е, има женски глас, да не бидам злобен, најпросто кажано ме иритира! И од него ќе бидела некоја ѕвезда, абе ајде ти се молам... Go home Simon Lynch..

Него мнооооогу ми е жал за дечково :( Пее подобро од сите петмина заедно што влегоа во judges houses (освен Бен, Бен е најдобриот вокал од оваа група според мене). Bad choices, Гримша, bad choices...


Искрено, превише ја изфорсираа. Мило ми е за групата на Рита, најдобрите ги избра.
Дури чудно ми е како можеше сите шест девојки шо ми се свиѓаа, сите да поминат понатаму. Кои три да ги избере Рита, нема промашај.
Шерил да ги носи Алиен во лајв шоуз, Сајмон да го земе Зен...
Гримша и онака ги исфрли сите што вредеа од неговата група, очекувам барем Бен Кларк да го земе у лајв шоуз, барем тоа и го должи на публиката.
Во твоите видеа кои ги постираш станува за lame singers koи кај нив можеш да ги најдеш како пеат по барови итн.Јас обожавам моќни гласови кои можат да пеат и ниско и високо .Како на пример таа марие климинстер ,лаурен мереј итн .Тие можат да пеат многу високи тонови но и ниски нежни тонови .За мене тие се прави пеачки .
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp