Pomos itno eeeeeeeee

sfdsafafa

Истакнат Член
9 септември 2013
9
0
301
36
Vaka sega sum 1 va sredno i profesorkata ni dade da napiseme esej za 'Nedostig na komunikacija megju lugjeto"
ako moze malce da mi pomognete odnapred blagodaram :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Vaka sega sum 1 va sredno i profesorkata ni dade da napiseme esej za 'Nedostig na komunikacija megju lugjeto"
ako moze malce da mi pomognete odnapred blagodaram :)

Еве го конкретниот пример за недостиг на комуникација меѓу луѓето. Премногу потрошено време на интернет а немање концепт за пишување на волку лесна тематика.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Еве го конкретниот пример за недостиг на комуникација меѓу луѓето. Премногу потрошено време на интернет а немање концепт за пишување на волку лесна тематика.
Не ги карај децата ај ај :)
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Еве го конкретниот пример за недостиг на комуникација меѓу луѓето. Премногу потрошено време на интернет а немање концепт за пишување на волку лесна тематика.

Биди добар и напиши му а не само да критикуеш :*:zelen
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Еве го конкретниот пример за недостиг на комуникација меѓу луѓето. Премногу потрошено време на интернет а немање концепт за пишување на волку лесна тематика.
А замисли планирав да го дадам истиот одговор, ама ми текна дека и ја бев ваков пред некој месец. (facepalm)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and Arkantos

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Биди добар и напиши му а не само да критикуеш :*:zelen

E па дадов воведна реченица. :zelen

А замисли планирав да го дадам истиот одговор, ама ми текна дека и ја бев ваков пред некој месец. (facepalm)

За истата тематика? Или за некоја покомплексна?