Mad Dogs

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Четворица пријатели се повикани кај нивниот пријател Алво,во неговата вила во Мајорка,за да го прослават неговото рано пензионирање.Меѓутоа тоа што требаше да биде одмор од соништата,се претвора во кошмар кога Алво е убиен пред очите на своите пријатели.
Серијата има три сезони а секоја сезона има по четири епизоди.Моментално ја даваат на Фокскрајм,па не мора да ја симнувате за да ја гледате.За сите оние кои сакаат акција,неизвесност и мистерија оваа серија е за вас.Верувам дека веќе ве заинтересирав.
ZmajChe Ice_Man Jericho бидејќи гледаме слични серии,ви препорачувам да и дадете шанса.

USDVDcoverS1-2_zpsb475643e.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe and Jericho

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
интересно изгледа,прв пат ја срекавам серијава..
британска е али ке се погледа :D

моментално имам уште малку еп од Dark Angel ,следам епизода за епизода вампирски дневници ,д ориџиналс, супернатурал..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Давор

авантурист

Нов член
1 април 2013
7
25
3
27
Ја зачекав вчера на foxcrime,интересна беше.Во план ми е да ја симнам овие денови и онака ништо интересно нема за гледање овој период :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Давор

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
интересно изгледа,прв пат ја срекавам серијава..
британска е али ке се погледа :D

моментално имам уште малку еп од Dark Angel ,следам епизода за епизода вампирски дневници ,д ориџиналс, супернатурал..
Е ако де,додека чекаш да излезе нова епизода дај и шанса на оваа,ваква серија не се пропушта :)
 

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
Серијава на некоја од нашиве телевизии идеше (мислам дека на Алфа ама не сум сигурен), ми фати око, заплеткана, интересни и неизвесни дешавки и интересен британски хумор има, фино ме потсети да ја симнам да ја изгледам цела со ред. У принцип BBC знаат да направат интересни серии. Фино што ме потсети да ја симнам и да ја изгледам со ред.
Кога спомнав BBC серии ми текна на Survivors
2 сезони се, умира најголем дел од популацијата, хаос, анархија, не е со зомби и такви ствари. Мислам дека е римејк на некоја таква серија од 70ти, не е којзнае колку оргинална али онака интересна е за гледање, би требало да ти се допадне
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Давор