How I Met Your Mother

Blueberry

Староседелец
12 февруари 2012
210
158
1,043
Скопје
Ако Барни Стинсон е вашиот омилен лик - ова е дефинитивно местото за вас! :) И конечно прашањето - дали Барни ќе се ожени со Робин? ;)
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
појма неам шо ке се деси на крајот пошо во последно време ја изгубив некако, не ја гледам толку чсто.. иначе барни е супер , вистински Ѕвер.....најјакоми е шо носи костум дури и ко ке спие , да си биди спремен секогаш...:)
 

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
Многу ја отупеа во последнава сезона, санки драма е направија ебаго. Се повеќе и повеќе како копија на Пријатели ми е...
Што е Барни ѕвер, ѕвер си е. Темите на епизодите им се тапа ама, све све само насловот на серијата не се вклопува во ниедна тема од последниве епизоди.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Би Џеј and Selma

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Овака би ја разделил серијата. Пред Барни да стане лигуш, и откако стана. А тоа се гледа после 5тата сезона.
Премногу драма начукаа во серијата. Наместо да не` насмее таа на еден начин не` демотивира. Поготово последнава сезона апла забегува во патетики. Што им требаше на враќање на стари приказни? Се знае као завршуе од страната на Робин, Маршал и Лили. Порано секој беше различен, сеа сите забегуваат како Лили. Ко да ги има заразено.
 

efederer

Админ
Член на администрација
2 октомври 2011
156
256
1,063
Лајк за последнава епизода. Него мистерија ми е сега, Тед и Робин ништо од бизнисот, со Барни што правиме? :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Време и` е да се стави крај. Забегаа у патетики. И фала курцу што жртвуваа една епизода да раскрстат со Тед и Робин. Ако ги враќаат пак, нема причина да се гледа понатака.