Grey's Anatomy

Blondie

Староседелец
19 февруари 2012
612
1,085
1,093
Вовед во анатомија е позната американскамедицинска телевизиска драма. Ликовите во серијата во основа се медицински специјализанти и доктори кои на стажистите им служат како ментори во нивните приватни и професионални животи. Продуцентите на серијата користеле така наречена „слепо-распоредувачка“ техника, која се резултирала во актерска екипа со актери од различни националности и раси. Сите улоги за Вовед во анатомија се бирани без пред тоа да се каже од која раса треба да е улогата, тоа всушност била визијата на создавачот, Шонда Рајмс.
 

Blondie

Староседелец
19 февруари 2012
612
1,085
1,093
јас почнав од почеток па да се надоврзам таму каде што застанав
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Scars31

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Го даваат сега на Fox Life? Порано таму го гледав, ама не гледам во последно време фокс, се едно исто даваат, ги повторуваат сериите. Ако некој знае, нека ми каже. Инаку серијата е интересна.
 

AnneBoleyn

Активен Член
14 февруари 2012
144
193
43
In Chuck Bass' bedroom
Јас си ги симнувам од нет. На Фокс постари сезони даваат. Моментално се до 16та епизода 8ма сезона.
Веќе се знае дека е продолжен договорот и ќе има 9та сезона, но Патрик Демпси пред почетокот на осмава кажа дека ќе се откажува.. за другиве глумци не знам. Ако се откажат повеќето нема да биде исто..

Ах МекДрими.. (inlove)

patr4.jpg
 

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
Серијава ја обожавав. Ја гледав на А1 на времето :D и на Фокс.
Кристина ми е најака женска, а и хуморот на сите им е добар. Интересна серија во главно, јас неколку сезони изгледав а оно да ти имало дури девет. Тоа ми е некако премногу, премногу тупење.