1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Enrique Iglesias

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од WomanInRed, 12 април 2012.

1. Gemini

Gemini Староседелец

Зачленет на:
    24 мај 2012
    Мислења:
    2,477
    Допаѓања:
    5,079

На LaJa5 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Marick14

Marick14 Истакнат Член

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,279
    Допаѓања:
    2,353
    Број 1 шпански пеач. И Број 1 пеач во Европа. Дај боже да сака некој да дојде со мене на концерт во Белград. :rofl Ако успеам да натерам некој од пријателиве.

На LaJa5 и Марија им се допаѓа ова.
  3. Electra

Electra Неонка
    Член на администрација Админ

Зачленет на:
    16 февруари 2012
    Мислења:
    2,047
    Допаѓања:
    6,656
    Никогаш во живот нема да си простам што еднаш на друг форум бев пишала дека типов бил згоден. |-(
    Со кој памет бе? Лејка.
    Лигаво створење со глупи тралалајки. Многу ми е ружен во фаца, ко шлапнат со лопата е по тој носот.
    Па и мало чешмиче имал. Греотка бе!
    Јас дубоко го извињавам, ама стварно не знам што гледаат толку женскињи во него...

На Matt Berninger и Lady* им се допаѓа ова.
  4. Blondie

Blondie Староседелец

Зачленет на:
    19 февруари 2012
    Мислења:
    612
    Допаѓања:
    1,085
    Незнаев дека за да биде добар пејач значајно нешто било "чешмичето"(како прво тоа сам си го кажал за да си направи шега на своја сметка,после тоа си кажаа онака како што е реално).Инаку типот пее добро повели увери се сама-и не се суди според изглед или поради некој нешто што кажал

На LaJa5, WomanInRed, Marick14 и уште 1 член му се допаѓа ова.
  5. Electra

Electra Неонка

Зачленет на:
    16 февруари 2012
    Мислења:
    2,047
    Допаѓања:
    6,656
    Blondie епа сега знај дека еден артист го сочинува целокупната појава, не само гласот или чешмичето.
    И чешмичето ако сака и со црево нека е, ако сака и со пинцета нека мочка, тоа не го менува мојот став. Сигурно нема дома гол да ми лежи и да пее со чешмичето, па да се нервирам што нема длабоки гласни жици.
    Гласот никој не му го оспорува, ама и Мараја Кери има предобар глас, па лигава е и препотентна.
    Исто е и со типчево. Кад не иде, не иде. Не може сите да го величаме оти поголемиот дел од женската багра му се пекмези.

На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Blondie

Blondie Староседелец

Зачленет на:
    19 февруари 2012
    Мислења:
    612
    Допаѓања:
    1,085
    Никој не те принудува ти да го величаш или да го слушаш ти пречи-не го слушај и не го гледај!

7. Electra

Electra Неонка

Зачленет на:
    16 февруари 2012
    Мислења:
    2,047
    Допаѓања:
    6,656
    Без притресење молим.
    Нит го слушам, нит го гледам, нит па ми е imaginary husband па да рипам ко попарена по него, но ништо од тоа не значи дека не смеам да си искажам мислење за него на анонимен форум.

На foREVer му/ѝ се допаѓа ова.
  8. melpomena

melpomena Енигма

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    8,231
    Допаѓања:
    17,756
    Девојчето си кажа само свое мислење...кажи си го и ти и готово. :)
    На темава никаде не пишува што треба да се коментира за Енрике а што не.
    Така да под Енрике спага и неговото чешмиче,ама пак дур со свои очи не видам јас не верувам на гласини.

Мене ми е убав,за лигав не знам,не го имам заприметено до толку,пошто не ми е посебно омилен,но има песни кои ми се допагаат

На LaJa5 и WomanInRed им се допаѓа ова.
  9. balletshoes

balletshoes Нов член

Зачленет на:
    31 август 2014
    Мислења:
    10
    Допаѓања:
    3
    Незнам за другите но за мене Енрике е број 1 во светот.Убав, згоден, убав глас се му е убаво.По очи го познаваш колку е само мил и добар ангелче :sram го обожавам.Да ја имам таа среќа барем еднаш да го видам ќе скренам жими се (inlove)

10. diva orhideja

diva orhideja Член со 30 казнени поени

Зачленет на:
    26 февруари 2014
    Мислења:
    2,220
    Допаѓања:
    1,746
    Не е лош,но не е па ни толку за скренување.Ај една поука да ти дадам,гледај никогаш да не скренуваш со умот по машки створења,дури ни да го изговориш тој збор,Тие нека скренуваат по тебе!

Сподели: