1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Breakout Kings

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Аце, 3 март 2012.

1. Аце

Аце Староседелец

Зачленет на:
    2 март 2012
    Мислења:
    68
    Допаѓања:
    28
    Breakout Kings е серија која е направена од продуцентите на Prison Break. Се работи на иста тема само што тука 2ца полицајци имаат задача да изберат/направат тиме од затвореници и со помош на нив да ги фаќаат криминалците а на затворениците им се намалува казната затвор. Доста интересно crime серија
    До сега се извадени 13 епизоди од од првата сезона, а премиерата на втората сезона е утре. Во една од епизодите го има и T-Bag од Prison Break човекот е стварно луд :) Ми се допаѓа тоа што се прават пресврти така да е доста интересна и не ти станува досадна. И да, девојката на сликата во е ептен секси!
    Ја има некој гледано? ваша оценка?

2. The Tramp

The Tramp Филмохолик

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,367
    Допаѓања:
    4,942
    Имам гледано 5-6 епизоди. Интересна е серијата. И едвај чекам да започне втората сезона :)

3. warr

warr Староседелец

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    187
    Допаѓања:
    215
    И јас ја имам гледано... Некои епизоди беа добри, некои ништо посебно, дури и по малку досадни.
    Епизодата со Ти Бег е промашување, само колку да се добие гледаност на стара слава (присон брејк).

4. smeker

smeker Староседелец

Зачленет на:
    9 март 2012
    Мислења:
    768
    Допаѓања:
    979
    серијата е топ.:)

На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Ice_Man

Ice_Man Староседелец