AddMeFast

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
На многу луѓе меѓу кои и јас учествуваат во некои наградни игри на фб но за да освоиш награда ти требаат многу лајкови
Странава addmefast.com случајно ја најдов на нет (не е само за фб лајкови туку и за гледаност на youtube итн.) и ми личи реално Знае ли некој како се работи на неа и дали има некои негативни страни?
Ако знаете други страни за добивање лајкови но сепак сигурни споделете ги во темава
 

Armagoddamn

Староседелец
28 октомври 2015
162
33
1,028
На многу луѓе меѓу кои и јас учествуваат во некои наградни игри на фб но за да освоиш награда ти требаат многу лајкови
Странава addmefast.com случајно ја најдов на нет (не е само за фб лајкови туку и за гледаност на youtube итн.) и ми личи реално Знае ли некој како се работи на неа и дали има некои негативни страни?
Ако знаете други страни за добивање лајкови но сепак сигурни споделете ги во темава
и тоа е лага имам испробано, наместо да добиваш следачи, лајкови, ти почнуваш да следиш непознати над 200 на ден и автоматски да лајкуваш. на такви сајтови ич не ни влегувај, а за Јутуб не знам, не сакам ни да пробам не сакам да тргне нешто наопаку па да го изгубам и овој канал