Што троши вашиот автомобил... Бензин, Плин, Дизел? Дали сте задоволни од потрошувачката?

Што троши вашиот автомобил или каков би купиле?

  • Бензин

    Гласови: 8 32.0%
  • Бензин + Плин

    Гласови: 6 24.0%
  • Дизел

    Гласови: 11 44.0%

  • Вкупно гласале
    25

Maks

Староседелец
benzin od 10-12l/100km ama okej e za silata e super williams e sepak :)))
Mора тие 140 коњи да се наранат не бива со малце :) Darko во иднина пишувај кирилица. Само марка, модел може латиница. Сега само ке го поправам текстот;)
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Троши пари, ебати горивата. 110 денара ќе го направеле бензинот до летото. Дефинитивно се префрлувам на точак за поблиски релации.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Шмекси

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Троши пари, ебати горивата. 110 денара ќе го направеле бензинот до летото. Дефинитивно се префрлувам на точак за поблиски релации.

Бев во салон на Цитроен чисто онака затоа што другариве ме напнаа.Новиот Citroen C3 HDI навистина ми прави мерак иако не сум по малите и кратки коли, но ентериерот како и малата потрошувачка на гориво ми го привлекува вниманието.
Да имам срце да си го продадам бмв-то и да земам вакво би било супер, но прва љубов оди заборави ја :D Плус на ново ако го земеш со гаранција, ем HDI ем типско количе особено ако е црно добри бандажи, јако озвучување и фураш :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Maks

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Троши пари, ебати горивата. 110 денара ќе го направеле бензинот до летото. Дефинитивно се префрлувам на точак за поблиски релации.

Ете лето сме а не е 110 денари бензинот. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Maks