1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сонувавте денес?

Дискусија во форумот 'Спиење и сонови' започната од Dea, 19 февруари 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  124
  Сонував нешто срамно
   
 2. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,350
  Допаѓања:
  3,843
  Си го сонував сопствениот погреб, со сите темании, од капење, до закопување. Дури и се нервирав зошто ми мешаат адети...
  Уште не можам да се соземам у тит.
   
 3. BaceE

  BaceE Нов член

  Зачленет на:
  26 октомври 2017
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  8
  Го сонував него мојот сакан како ме гонеше а јас сум бегала и кога ме фанал ме бакна а јас во тој момент му кажав дека го сакам и тогаш ме одби како не сакал да биде со мене. И после тоа ми вика малечка, а јас не ме викај малечка не сум за тебе јас малечка.
   
 4. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  69
  Сонував како ме бара за жена
   

Сподели: