1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сака секоја жена?

Дискусија во форумот 'Дом' започната од melpomena, 20 март 2012.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Зарем вие жените не сакавте да раѓате? :zelen
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,315
  Допаѓања:
  2,998
  Раѓањето на деца е Божја воља.Не постои жена која не сака да раѓа.Таа може да го потиснува тоа поради преживеани трауми. Жените кои можат да раѓаат се благословени.
   
  На malo и Trajche им се допаѓа ова.
 3. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Секоја жена сака храна. И вода.
   
  На MoonFairy и Altaïr им се допаѓа ова.
 4. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  А мажите живеат од воздух!?
   
 5. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Kakov e toj maz sto zivee bez vozduh?
   
 6. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Прашањето беше за тебе...а можеби требаше да прашам зарем вие не сакате храна и вода?
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Јас сакам секс, дрога и рокенрол. :)
  Ти што викаш што сакаат жените?

  П.С. Секси ти е аватарот.
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 8. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  Секоја жена сака да знае што сака.
   
  На Luckky, JaMi, Saladin и уште 3 други им се допаѓа ова.
 9. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  163
  Секоја жена сака на прво место пари па љубов, срека....
   
 10. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,315
  Допаѓања:
  2,998
  Ne se slozuvam so tebe.Ili ne si zena ili si gi izmesala nesto brzinite.
   
  На Lena, diva orhideja и malo им се допаѓа ова.

Сподели: