1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што правите после секс?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Elizabeth Bathory, 17 февруари 2012.

 1. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Што најчесто правите после секс?
  Јас пијам вода, па палам цигара и одма заспивам :rofl
   
  На LMFAO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  :gus :pusi
   
  На Trouble и Elizabeth Bathory им се допаѓа ова.
 3. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  нормално прво цигара...
   
 4. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  а тие што не пушат што ли прават
   
 5. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  цигарче нормално

  тие сто не пушат се мислат што се случило (happy)
   
 6. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Ќе најдат некоја занимација :D
   
 7. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  на пример мозат да му ја запалат цигарата на партнерот ако пуши ако не како сто реков се мислат:)
   
  На Bibi@ му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Може ќе удрат уште една партија :zesko
   
  На Mnogo Bitno, the.boy и Македонец им се допаѓа ова.
 9. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  тоа секако 2-3 обавезно;)
   
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ja icHera :sram deka mi besHe rogendan utepa edno cHetiri partie za cel vecHer (mislu deka mi e rekord) ne pusHu a zapali cigarcHe malce na prozor : )

  devojka mi samo na rogendan mi dava :D hahaa
   
  На S&A...., МиГ 21, Y1K991 и уште 4 други им се допаѓа ова.

Сподели: