1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што никогаш не би облекле?

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Elizabeth Bathory, 13 февруари 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  652
  Допаѓања:
  101
  Пол:
  Женски
  Спортски се облекувам и рокерки и раперски,не сум машко
   
 2. Oscàrce

  Oscàrce Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 септември 2016
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Тигрест/леопардски принт, патики на штикла, облека и чевли од волна и кожа, спортски кратки фустанчиња, сомотни пантолони, нешто(полу)проѕирно..
   
 3. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,707
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Машки
  Тренерки и кондури,нема по лошо.. :facepalm2:svirka
   
  На Ѕид на плачот и malecka им се допаѓа ова.
 4. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  101
  Пол:
  Женски
  Никогаш не би облекла, нешто што не ми се сфиѓа, а прилично сум многу комплицирана девојка, ништо не ми се сфиѓа, ама морам да земам, за да не шетам гола. Последно видов едни патики во сити мол, сеуште копнејам по нив, ама јебига 12 500 ден, некако... Што е многу, многу е, за личност што не работи, што само седи дома и се излежава и така паѓа во хронични депресии...
   
 5. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,094
  Допаѓања:
  2,146
  Пол:
  Женски
  Има има, панталони и апостолки :)
   

Сподели: