Што му недостасува на форумов?

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
35
Неготино
бо можело поголема активност од членовите,да оживеат и подзаборавените теми или да се отворат нови и интересни
малку повеќе дискусија фали-друго се си е океј;)
 

TheKitten

Истакнат Член
3 март 2012
528
614
93
Пред 1 година се зачленив, форумов ептен беше тазе.
Си реков, да одморам јас некое време, може ќе ,,пораснат,, - очекував друг тип на луѓе повеќе да навратуваат.
Сега, после една година, сфаќам дека некои ,,жешки,, теми останаа така како што ги оставив, а се полнат теми од типот ,,најфенси маскара,, ,,најсекси машки задник,, ,,што би и рекле на саканата,,.
За таков муабет, не би ни седела на форум.

Можеби е до мене, ама јас сакам дискусии, а под тоа не подразбирам дали црните или белите боксерици се посекси, или каков тип на мажи останатите форумџики сакаат.

Да не бидам сфатена погрешно, релативно малку сум тука - иако сум одамна зачленета, некои дечки и никовите ги промениле - сепак, не можам а да не забележам дека оние со кои може да се дискутира, се сосема истите луѓе со кои се дискутира на еден друг форум, каде што сите ние сме далеку поактивни.

За форумот како форум да добие свој лик и свои препознатливи карактеристики, потребни се луѓе.
Не знам сопствениците по што сакаат тој да биде препознатлив.

Се надевам на подобро во иднина :)
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Лепотанот.
Останавме ние грдите, нема кој да го краси форумот те со својата ванземска лепота, те со своите восхитувачко интелегентни мисли.
Штета што го банираа...
 

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Некаква измена, визуелна..Значи ко ќе се логирам почетната страна да се измени малку, да се додадат можеби некои минимални ефекти, подвлечени, задебелени букви, геометриски форми..но сепак да остане во црнобела боја бидејќи по тоа и е препознатлив.
Можеби и некој звучен сигнал на пример за известување или за порака во инбокс..
А можеби и некоја анимација која нонстоп ќе биде активна на екранот.
Чисто колку да се разбие можеби некоја монотонија.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Мене ми фали лични контакти рубрика. Дека доста наводно суптилни желни за внимание персони има. Покажете респект.
Плус и ја сум еве немажена, а године лете...
Па отвори си тема? Или посебен под-форум мислиш? :)