1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што му недостасува на форумов?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Марија, 15 август 2012.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  536
  Допаѓања:
  311
  Мислам дека е време малку да го накитите, украсите и освежите форумов, па еве ги новогодишниве и божичните празници само што не затропаа....

  [​IMG]
   
  На Dorina и Makedonec им се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,459
  Допаѓања:
  1,177
  Ова го предложив во администрација уште пред еден месец. Другото останува на @ipopovski :D
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  536
  Допаѓања:
  311
  Ништо не му недостасува, само му пројде модата, како и на многу работи со рок на употреба:kafe
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: