Што мислите за Боки 13ка?

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Мислам дека од хомофобијата на другите билда слава и си зима пари,свати дека на балканов ќе ти упали да бидеш се што другите не сакаат,да си дебел,арогантен,педерастичен,ексцентричен и контраверзен.
Он се е тоа што другите неќат некој да биде,очекувам да излезе некоја женска варијанта на боки која ќе има бркови,недепилирана,ќе пцуе,ќе се тепа и ќе биде главна фаца како него.
1. Мирка
2. Весна бејби
Бирај!
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Жива легенда на македонската травестија, доајен на драг квин сцената, подвижна реклама за последиците од прејадувањето со брза храна, некрунисан цар на овдешната естрада, несфатен страдалник кој се жртвувал на олтарот на авангардата.....

Уау човече шо напишав па ја би бил страва новинар.........(talk)
 

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Што мислите за Боки 13? Го поддржувате во тоа што го прави или ужасно ве нервира и го осудувате?

Јас порано го мразев, се додека не сфатив дека „човекот“ тоа го прави за да стекне слава и пари, и сигурна сум дека си води нормален живот зад камерите и фото апаратите.
Но, не го засакав :D Одвратен ми е.
Човек да го жали со гајдан на сред село :rofl :rofl
 

GIRL004

Истакнат Член
20 април 2017
22
5
303
25
Bitola
Не го сакам воопшто ама е човек што се ке ти каже во лице и не се срами од својот изглед и не се срами да се претстави таков каков што е ...како и да е јас не го сакам воопшто
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Морам да признаам има хумор, океј е тоа што помага на луѓе тоа ми се допаѓа, ама за дрскоста, сите глумења вау и тоа каков е подобро да не коментирам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
Ништо лошо не мислам,се најдобро а тие што го хејтаат можат само да му се фатат
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Боки е лик што ретко кој може да му се фати за се друго освен на малиот прст,еве земено уназад 3 години ,а да не збориме навака,тоа е вистината
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Дрзок лик, желен за трошка внимание. Неостварена желба му е сите да го сакаат и да го прифатат каков што е. Проблематичен и сигурно разгален.
Дечкото имаше погрешен пристап во тоа како да ја добие љубовта и вниманието од луѓето. Нели пред многу години иммаше шоу, па го снема.
После тоа се врати и почна да ги вреѓа сите негови колеги од естрадата. Тоа воопшто не ми се допаѓа, зошто себеси се претставува како совршен.
Добро е што се труди да помага на загрозени семејства. За тоа секоја чест, но треба да поработи малку и на своето однесување.
Не ми смета мене воопшто, би сакала само да му ѕирнам во плакарот и да ми ја покаже колекцијата на брендирани ташни. :zelen(star)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°