1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што е љубов?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Lena, 14 септември 2013.

 1. İncognito

  İncognito Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,396
  Допаѓања:
  3,665
  Кога во туѓото срце ќе го слушнеш своето.
   
  На Danzl, Iris*, antonio и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Plamenot Vo Mene

  Plamenot Vo Mene Нов член

  Зачленет на:
  10 март 2018
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  1
  nema ljubov sve e hemija i reakcija na teloto vo idnina koga ke bidat lugeto pola roboti pola luge nema da ima custva nema da postojat custva
   

Сподели: