Чувството кога...

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Чустфото коа шаолинот ке влезе у теретана : )

Кумановац не те разбрав кој шаолинот? :D

Нај јако е ама никаде доказ освен празни речи :)

Сега за тебе зимно време ќе излезам гол ќе се сликам на снегов, само да падне ;)
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
во теретана бе немора на снег да се мрзнеш само да нема празне речи ;)


Кој пишал чувството кога имаш пролиф, слика да стави обавезно, или од кога ќе се измоча да се слика, да не биде празне речи, а во меѓувреме да му го видиме и вц-то :D Нема проблема, а шо праиме после тоа, кога ќе нема празне речи? :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Кој пишал чувството кога имаш пролиф, слика да стави обавезно, или од кога ќе се измоча да се слика, да не биде празне речи, а во меѓувреме да му го видиме и вц-то :D Нема проблема, а шо праиме после тоа, кога ќе нема празне речи? :D
Чуството кога Трајче демек нај јак е :zelen
стави слика да докажеш па ке прајме што сакаш ;)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Чувството кога Парвати ке се навреди од ветерот што дува и глуми дека не се навредил,а успат упатува навреда на кој стигне,притоа нагласувајки дека се шали,за да на крај плаче на цел глас.
Чувството кога Парвати им се улизува на сите низ форумот на секој можен начин :eek:
ehee... : ) викам нешто чудна си ми днска не се испокара сс некога...али демантираш ме одма : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Чуството кога Трајче демек нај јак е :zelen
стави слика да докажеш па ке прајме што сакаш ;)

:giggle Какви ниски удари, стави слика, хахахаха, да сум докажел, да де јас за другите вежбам па да им се докажувам, ах бре (facepalm)
Нема врска, трајче не вежба, 100 кила свиња дебела, стомачните во животот не си ги видел, едвај оди до теретана го буткаат со количка, јаде брза храна, грицки, благо газирани сокови,
Ај сега спиј мирно, и да не ти биде срам ако ме видиш, па да кажеш не е тој :D
Добра ноќ (нема смајли со срце) па да ти испратев али и ова врши работа (inlove)

да не бидам оф топик.
Чувството кога вриштиш од мотивација :svirka