1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чет муабети/ти реков-ми рече

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од JaMi, 7 февруари 2013.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  202
  Изи, бејбе. Изиии...не го сфати што кажа:giggle
  Сакаш јас да пијам кафе со токсични змии :x
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  967
  Не ти туку тој :zelen(star). За тебе топло некое, со сонце на слика.(sun)
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,451
  Допаѓања:
  1,170
  Не сfaќа пошо е преви6е секsi.
   
 4. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,112
  Допаѓања:
  2,170
  Имам и ја малку останато сируп од настинката па на кој што му се јаде благо бујрум :patos
   
 5. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  202
 6. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  967
  Што му фали, баш интересно корисничко име :zelen(star).
   
  На КоњчетоЅвончо му/ѝ се допаѓа ова.
 7. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  202
  Патлак му фали на Дорчо, уствари Ѕвончо..па нели Ита е женско!??:nah:^)
  :giggle
   
 8. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  967
  Што има врска. Аватарот и е прејак хахах. :zelen(star):patos
   
  На КоњчетоЅвончо и pozdrav eden topol им се допаѓа ова.
 9. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,112
  Допаѓања:
  2,170
  е женско е, никот не треба да го одредува полот :D
   
 10. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  967
  Кој ја отвори темата за најчлен минатата година ? @Makedonec или @Beauty&Beast ?
  Отворете ја пак, предновогодишно да си гласаме :zelen(star).
   

Сподели: