Чет муабети (ти реков-ми рече)

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Боооо све на сексови рајава мисли, порано имало опресија и не смеело да се споменува секс, денес уште од фрижидер што нема да излезе секс како ситуација, све нешто се врти на секс, ајде чоколади и некако, утре и прашок за перење некако ќе се поврзе со секс или регистар за документи, не е на арно ова :unsure

Ти па мачор се чудиш. Се мисли на то најмалце што се има. Не се за џабе еб*** сите :zelen(star).
Инаку за то со прашокот. Ако има повеќе секс повеќе ќе ги пери алиштата дека ќе се умирисаат на пот.
Немам ништо против ама слабо акција имаат, повеќе се виртуелни љубовџии.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and Dorina

Dorina

Активен Член
20 октомври 2017
93
71
28
50
Боооо све на сексови рајава мисли, порано имало опресија и не смеело да се споменува секс, денес уште од фрижидер што нема да излезе секс како ситуација, све нешто се врти на секс, ајде чоколади и некако, утре и прашок за перење некако ќе се поврзе со секс или регистар за документи, не е на арно ова :unsure
Navistia sto se cudis? Ako friziderot e tro pogoem i nemora seksot od nego da izleze i arhvata e dobro mesto,a za prasokot veke ti kazaa.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Од кога го снема оној глупавиот, немам со кој да се расправам тука, а ептен ми се расправа.:sreken
Таков тип сум, сакам кавги иако викам дека не сакам.
Овој пат победив, но се е како во Mega mind, кога ќе го поразиш противникот, како да ти се губи целта, како да ти недостига нешто.
Ајде може ќе изненади и пак ќе му ја уништам темата.
Кој го снема признава пораз.:zelen(star)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Од кога го снема оној глупавиот, немам со кој да се расправам тука, а ептен ми се расправа.:sreken
Таков тип сум, сакам кавги иако викам дека не сакам.
Овој пат победив, но се е како во Mega mind, кога ќе го поразиш противникот, како да ти се губи целта, како да ти недостига нешто.
Ајде може ќе изненади и пак ќе му ја уништам темата.
Кој го снема признава пораз.:zelen(star)
Зошто кукле толкава злоба?:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕвездичка

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol