Чет муабети (ти реков-ми рече)

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Каде виде љубомора во мојот пост ? Само ја поканив да дојде за да не напнува Битниот (star).
Да се гледаше љубомората и лесно ќе се лечеше,но проблемот е тоа што се осеќа,не се гледа :)
Аха разбирам за поканата на девојката :)
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Да се гледаше љубомората и лесно ќе се лечеше,но проблемот е тоа што се осеќа,не се гледа :)
Аха разбирам за поканата на девојката :)

Да ептен сум љубоморна. Социопатското во мене се сплоти со желбата за внимание и љубов, роди опсесија која прерасна во љубомора. Кога го чував врзан едно викаше сега друго.. ептен ми фали старот ме сфаќаш... па фрустрации и љубомора, ах да ептен...
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Да ептен сум љубоморна. Социопатското во мене се сплоти со желбата за внимание и љубов, роди опсесија која прерасна во љубомора. Кога го чував врзан едно викаше сега друго.. ептен ми фали старот ме сфаќаш... па фрустрации и љубомора, ах да ептен...
Ќе кажам дека те разбирам,бидејќи знам дека кај виртуелното дружење можен е таков исход,каков што ти го објасни,и знам дека добро би било да не ги сваќаш работите толку засебни и реални!

Олади малку девојко! :)
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Ќе кажам дека те разбирам,бидејќи знам дека кај виртуелното дружење можен е таков исход,каков што ти го објасни,и знам дека добро би било да не ги сваќаш работите толку засебни и реални!

Олади малку девојко! :)

Хахаха има живот надвор од виртуелниот свет во случај да не знаеш. Много Битно е мој, а гледам и тебе те засега нешто. Не сакам да те вреѓам, само ќе речам не си го пикај носот кај што не ти е работа. Не се зафаќај со мене :zelen(star).
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
:D(wasntme) Ух јас чив сум бил ете,сега дознав еве..
Некој сака да ме посвои,а по се изгледа не се педери :)