Чет муабети (ти реков-ми рече)

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Не мора да го враќаш гледам дека ти е убаво да ми бришеш реални одговори , па и изговор секогаш за се може да се најде нели !?
Ако пее некој и тоа е музика нели ,ок нема везе бриши што мислиш незнам што друго да ти кажам !?
Јас не гледам што е проблемот тука, сите се будали што постираат песни? Офтопик си со такво мислење. Што би станало ако секој почне да пишува таму „Еве ги слушам ластовичките над врата“, „Слушам како ми брмчи еден со мотор под прозорец“ и сл.?
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Ок ти кажав дека нема везе ,не ми се нервирај , така пишав али ако мислиш не е соодветно нека ти биде !?
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Nemam kirilica na telefonot,a od kompjuter nemozam da vlezam od zaboraveni lozinki.
Resenie?
Пардон ако лошо разбрав...само на мобилен ти е сочувана лозинката од форумов?
Ако така, @ipopovski некако да ѝ ја пишеш по ПП лозинката (ако ја имаш) или да ѝ ја смениш, па да ѝ ја пишеш новата?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and existence

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ок ти кажав дека нема везе ,не ми се нервирај , така пишав али ако мислиш не е соодветно нека ти биде !?
Далеку од тоа дека се нервирам туку само ти кажувам зошто ти е избришано мислењето и зошто не си во право.
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Пардон ако лошо разбрав...само на мобилен ти е сочувана лозинката од форумов?
Ако така, @ipopovski некако да ѝ ја пишеш по ПП лозинката (ако ја имаш) или да ѝ ја смениш, па да ѝ ја пишеш новата?
Хахахах, нема начин да можам да знам ничија лозинка. Нека си ја ресетира преку мејл.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Barry White - My First My Last My Everything
Barry White:
barry-white1.jpg


Оh the irony :D