Четиринаесет месечно бебе со многубројни фрактури

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Згрозена сум, тотално душава камен ми се стори...аман бе луѓе, па што човек треба да е за да тепа мало бебе..:(:place
Вчера било донесено 14 месечното бебенце, душиче златно:placeна КАРИЛ со многубројни кршеници на коските, стари повреди и скршен череп:place...мајката што го донела малото сонце била исто така со видливи повреди на телото, но пуштена е на домашно лекување.

На човек да му се згади од умоболни луѓе..незнам дали треба да се направи за секој родител да поседува лиценца..ова е веќе алармантно..затоа и престануваме да веруваме во бог..Како можат да постојат вакви лудаци, од што се состои нивниот мозок..имаат ли тие луѓе емоции, совест, жалење....незнам, но многу многу сум разочарана..преголема жал за бебето ми тежи на душава...Зошто се раѓаат такви дебили од луѓе:place
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: antonio

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Да се надеваме дека злосторникот ќе биде приведен и засекогаш стациониран во некоја установа за ментално болни.
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Што држава сме бе, аман луѓе...па ова е срамота, брука..и после четири дена да не можат службите на мвр да го пронајдат злосторникот кој го осакати малото бебенце кое со крварење во мозок и неколку фрактури по нозете беше донесено во клинички центар??????
Ауууу, ова е за осуда.(facepalm)
:mad